Таг: донирање

Едмонд Адеми од СДСМ предлага пратениците да ја донираат првата...

Се уште нема реакции од ниту еден од новите 120 пратеници во Собрание на РМ , на предлогот на пратеникот Едмонд Адеми од СДСМ...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com