Таг: допинг

Грчка атлетичарка „падна“ на допинг-тест

На Хрисопија Девеци ќе и биде одземен бронзениот медал која го освои во трискок на Олимписките игри во Пекинг во 2008 година, поради допинг. Во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com