Таг: доха

Државниот секретар во МВР, Несторовска, учествува на Глобална конференција на Интерпол...

Делегација на МВР предводена од државниот секретар м-р Магдалена Несторовска присуствува на 5-та Глобална конференција на Интерпол за трговија со луѓе и илегална миграција...

Новак Ѓоковиќ ја одбрани титулата во Доха

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ го победи во три сета со 2:1 тенискиот рекет број еден Енди Мари, со што ја одбрани титулата на турнирот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com