Таг: доцни

Час и 10 минути доцнел возот затоа што машиновозачот несакајќи ги...

Овие клучеви што останале на пултот во кабината на машиновозачот од утринскиот воз кој во 6 часот и 42 минути тргнал од Скопје за...

Груевски 40 минути доцнеше, не дозволи да се снима средбата со...

Никола Груевски како и секогаш, и овојпат на средбата со еврокомесарот Јоханес Хан доцнеше цели 40 минути! Притоа, тој не дозволи ниту да се...

МПМ доцни со платите во весниците и не го исполни...

  Педесетина новинари и фоторепортери од дневните весници „Дневник“, „Вест“, „Македонски спорт“ и „Утрински весник“, кои се дел од  компанијата Медија Принт Македонија (МПМ), денеска...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com