Таг: до 10 часот

Излезноста на гласањето до 9 часот е 5,19% од запишаните гласачи

Според првичните информации од ДИК до 9 часот правото на глас на ниво на држава го оствариле 5,19%, односно обработени се податоци...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com