Таг: до 13 часот

Излезноста до 13 часот на ниво на држава е 27,11 проценти

Според податоците што ги соопшти Државната изборна комисија излезноста на гласачи до 13 часот на ниво на држава изнесува 27,11 проценти. Во Скопје до тој...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com