Таг: до 17 часот

Излезноста на гласачите до 17 часот е 43,83 проценти

До 17 часот излезноста на гласачите на сите избирачки места каде што се спроведува гласање во вториот круг е  43,83 проценти. По општини тоа изгледа...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com