Таг: до 19 часот

До 19 часот гласале 45,77 % од регистрираните гласачи

Државната изборн комисија објави дека одзивот на гласање до 19 часот е 45,77 проценти од вкупниот број регистрирани гласачи или до овој...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com