Таг: драгана велковска

Советничката Драгана Велковска им се заканувала на инспектори кои напишале казна...

Инспекторат на Град Скопје соопшти дека поладнето при извршување на своите работни задачи, инспектори биле снимани од советничката во Град Скопје, Драгана...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com