Таг: драги несторовиќ

Српски градоначалник починал за време на службена посета на Тајван

Градоначалникот на Крушевац, Драги Несторовиќ, починал за време на службената посета во Тајван. Тој имал 60 години и бил член на Српска напредна странка....

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com