Таг: драматичен

Драматичен апел од министерот Филипче до јавноста и опозицијата

По вчерашниот најголем број на починати, 22 пациенти ја изгубија битката со Ковид-19, министерот за здравство, Венко Филипче, упати драматичен...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com