Таг: драстичен пораст

Речиси 200 новозаразени од Ковид 19 со драстичен пораст во Скопје

Во Скопје се регистрирани 77 нови случаи на Ковид 19, за разлика од претходните недели кога немаше повеќе од педесетина.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com