Таг: драстично

Драстично се зголемија активните случаи на Ковид 19, денеска 393 нови

Во последните 24 часа се направени 2.464 тестирања, а регистрирани се 393 нови случаи на ковид-19 во:- Скопје 189- Куманово 14- Дебар...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com