Таг: дрвена

Запалена дрвената статуа на Меланија Трамп во нејиното родно место во...

Дрвената статуа на Меланија Трамп, која беше поставена во нејзиното родно место во Словенија, Севница, е запалена. Статуата ја...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com