Таг: државен удар

Објавена снимка на која се гледа како полицајци ги пропуштаат демонстрантите...

По шокантниот обид за државен удар во САД, американската јавност бара одговор како се случи демонстрантите поттикнати од Доналд Трамп, релативно лесно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com