Таг: државјанка

Државјанка на Б и Х е повредена во прегазувањето со автомобил...

73-годишниот Германец кој вчера беше тешко повреден во намерното прегазување со автомобил почина , соопшти полицијата . Инцидентот се случи кога возачот намерно навлезе...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com