Таг: другар на заев

ВМРО ДПМНЕ: Другар на Заев од средно доби милионски бизнис со...

,,Кампањата за референдумот е само димна завеса за милионскиот криминал што го прави Зоран Заев и картелот кој што тој го води. По веќе...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com