Таг: дуи соопштение

ДУИ најавува нови средби меѓу Ахмети и Заев

ДУИ по средбата на нивниот лидер Али Ахмети со претседателот на СДСМ Зоран Заев најави дека средбите меѓу двете страни ќе продолжат. Во соопштението...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com