Таг: Душко Весковски

Во рекордно време е саниран дефектот кој предизвика прекин на водоснабдувањето...

ЈП Водовод и канализација – Скопје ја известува јавноста дека дефектот на бул. Кочо Рацин, спроти Олимписки базен,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com