Таг: д-р патриција каламарас

Д-р Патриција Каламарас стана дел од тимот на „Аџибадем Систина“

Инфектологот д-р Патриција Каламарас стана дел од тимот на ,,Аџибадем Систина. ,,Со гордост ви најавуваме дека во тимот на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com