Таг: д-р сашко николов

Новиот градоначалник на Штип Сашко Николов освои 80,31 процент од гласовите

Државна изборна комисија ги објави резултатите од гласањето на вонредните локални избори во Штип по 100% обработени гласачки места.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com