Таг: Д-р Ѓорѓи Денков

Од последици на корона вирусот почина доктор од штипската болница

Денеска во 67-та година од животот почина познатиотиот и почитуван хирург од Штип, д-р Ѓорѓи Денков. ,,Сочувство до семејството,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com