Таг: евакуиран

Заев раскрварен евакуиран од Собрание со полициска придружба

Претседателот на СДСМ избегна линч изминатата ноќ. Разулавената толпа организирана и поттикнувана од ВМРО ДПМНЕ влезе без никаков проблем во просториите на Собрание и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com