Таг: евроинтеграции

Димитров: Ќе бидеме светол европски пример

Новиот вицепремиер за европски прашања, досегашниот министер за надворешни работи, Никола Димитров, вети енергична работа за исполнување на европските аспирации.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com