Таг: европски зелени партии

Борислав Сандов: Поради бугарското вето за С. Македонија Кремљ задоволно ги...

„Ветото на Бугарија за започнување на претпристапен процес за Северна Македонија е штетно за регионот, особено за Бугарија и Северна Македонија. Ако...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com