Таг: егејци

Шилегов: Нема да дозволам криминалци да не направат повторно бегалци

Пратеникот на СДСМ Петре Шилегов возврати на постојаните прозивки од Илија Димовски во врска со изјава на Трифун Костовски поврзана со егејското прашање. Тоа...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com