Таг: егзибиции

Најзабавните моменти на Новак со кои ја воодушевуваше публиката во 2016(видео)

Еден од најдобрите тенисери на сите времиња Новак Ѓоковиќ е омилен меѓу публиката не само со своите спортски резултати,туку и со својот ведар дух...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com