Таг: една милијарда долари

Србија потпиша договор со кинеска компанија вреден една милијарда долари

Делегацијата на Република Србија, која е во посета на Народна Република Кина , потпиша договор за инвестирање во Србија вреден  една милијарда долари. Министерот за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com