Таг: економски магазин

Премиерот Заев отвори дебата за декриминализација на марихуаната

Премиерот Зоран Заев гостувајќи во емисијата „Економски магазин“ вчера на ТВ Алсат, најави дебата за жешки економски теми во општеството....

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com