Таг: ексико

ОРКА Холдинг и ,,Ексико“ испрале 11 милиони евра и го оштетиле...

СЈО ја  информира јавноста дека во рамки на истрагата „Империја“ судот донесе решенија за определување на привремена мерка одземање на дел од имотот заради...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com