Таг: екскурзии

Во Србија од 1 јуни се враќа публиката на стадионите, школските...

Од утре, 1 јуни, дополнително се олабавуваат мерките согласно позитивната епидемиолошка ситуација во таа земја, изјави епидемиологот Дарија Кисиќ Тепавчевиќ.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com