Таг: експлозивна направа

МВР потврдува дека во Собрание била пронајдена експлозивна направа

Во ходник во Собрание на РМ била поставена импровизирина експлозиван направа! Оваа информација за нашиот портал ја потврдија од МВР, но засега се воздржуваат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com