Таг: експлозии

Samsung note 7 повлечен од производство

Нови проблеми за јужнокорејскиот производител на популарните Samsung телефони. Како што јавува агенцијата Yonhap смартфонот Galaxy Note 7, е повлечен од употреба...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com