Таг: електричен спо

Електричен спој го испразни училиштето ,,Димитар Миладинов”

Општина Центар ја информира јавноста дека во основното училиште “Димитар Миладинов“ настанал краток спој на електричната разводна табла, при што се појави чад и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com