Таг: електричен

Овој електричен столб во Чаир беше исечен и украден од неколку...

На очиглед на бројни сведоци, неколку лица вчера дошле на главната улица во Чаир и со бонсек го пресекле електричниот уличен столб,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com