Таг: електро мрежа

Вучиќ ѝ се заблагодари на Македонија што била воздржана во Европската...

Српскиот претседател, Александар Вучиќ, со задоволство објави ,,голема победа“ на неговата земја во Европската енергетска агенција-ЕНТСО-Е. Благодарејќи на гласовите против од Бугарија, Унгарија и Романија,Електромрежа...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com