Таг: елизабета ѓоргиевска

Ѓоргиевска: Бев дел од избирачки одбор кој спроведуваше гласање на граѓани...

Сопругата на претседателот Пендаровски, Елизабета Ѓоргиевска, објави неколку фотографии од гласањето на лица во самоизолација и болни од кКвид 19. Таа беше...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com