Таг: емирати

Авион од Дубаи во карантин откако 100 патници пријавиле дека се...

Авион од Дубаи слета на аеродромот ЏФК во Њујорк , по што веднаш беше одалечен од  терминалот, откако околу 100 патници во авионот пријавиле...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com