Таг: емотивнно

ДУИ: Нема место за емоции, туку за историска одговорност

Демократска унија за интеграција одговори на соопштението на ВМРО ДПМНЕ. Тие сметаат дека партијата на Груевски реагира емотивно, наместо историски одговорно. ДУИ отсекогаш биле...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com