Таг: епископ давид

Српскиот епископ Давид кој служеше литургија за патријархот Иринеј хоспитализиран како...

Епископот крушевачки Давид вчера е хоспитализиран со влошена здравствена сосотојба во ковид центарот ,,Драгиша Мишовиќ“ во Белград, известува порталот нова.рс.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com