Таг: Еразмус

Запрена постапката против Таки Фити

Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција ја запре истражната постапка за професорот на економски факултет- академик Таки Фити ценејќи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com