Таг: Ермира

Ермира Мехмети ја напушти ДУИ

Долгогодишниот член и пратеник од ДУИ Ермира Мехмети на својот ФБ профил најави дека става крај на својата политичка кариера во ДУИ. Таа извести...

Ермира Мехмети до ДУИ: Реално, вие сте губитници

-Може да продолжите да кршите стакла и друго на мојот автомобил, можете да испраќате заканувачки пораки, можете да продолжите со анонимни повици по полноќ,...

Нови снимки на интернет од прислушувани разговори

Се појавија нови снимки на интернет и тоа на ФБ страница, од прислушувани разговори во кои главни актери се повторно пратеничката Ермира Мехмети и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com