Таг: еу помош

Спасовски заблагодари за големата помош од ЕУ вредна близу 70 милиони...

Премиерот Оливер Спасовски упати голема благодарност за помошта која нашата земја ја добива од Европската Унија, којашто, според него ,,е многу...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com