Таг: жалење

Заев изрази жалење за негативните чувства по вчерашното интервју и вели...

Ви го пренесуваме целосниот одговор на Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Зоран Заев, на прашање поврзано со интервјуто дадено за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com