Таг: женски

Притворен крадец кој влегувал во фирми и крадел од женски чанти

Секторот за внатрешни работи Скопје до надлежното Основно јавно обвинителство-Скопје поднесе кривична пријава против лицето Б.Д. (39) од Скопје, поради постоење основи на сомнение...

Мадона: Да, размислував да ја разнесам Белата куќа(видео)

  Светски познатата поп пејачка Мадона на собирот на жените против Трамп-,,Женски марш" во Вашингтон одржа провокативен и гневен говор против новиот американски претседател Доналд...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com