Таг: живинарски пазар

Инспекторатот го растури живинарскиот пазар пред поликлиника ,,Бит Пазар“

Во акцијата утрово на Бит Пазар, пред поликлиниката, инспекторите на Инспекторат на Град Скопје, затекнаа поголема група на продавачи на тротоарот...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com