Таг: жив ѕид

И во хрватскиот Парламент ги исфрлаат пратениците

Заради реметење на работата на другите пратеници, собраниското обезбедување по налог на потпретседателот Жељко Рајнер, ги исфрли двајцата пратеници на Жив  ѕид Иван Пернар...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com