Таг: забрането групирање

24 часовно забрането групирање на јавен простор на повеќе од 4...

Се зајакнуваат мерките во борбата против корона вирусот. Владата на Република Северна Македонија на денешната седница донесе повеќе одлуки...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com