Таг: забранет пристап

Со забрана за пристап продолжуваат градежните работи на Водно

Граѓанските активисти кои дежураат на Водно за да спречат продолжување на изградба на трасата за гасовод, објавија дека од фирмата изведувач постабиле табла со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com