Таг: забранил снимање

Фоторепортери тврдат дека Забрчанец им забранил да ги фотографираат лидерите

Дел од фоторепортерите кои присуствуваат на лидерската средба што се одржува во Клуб на пратеници, во знак на протест ги оставија своите фотоапарати на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com